niedziela, 6 maja 2012

majowe majania

Najdłuższy (i chyba najładniejszy) weekend roku zakończony. Ostatnie warszawskie, śląskie i krakowskie samochody odjeżdżają. Wszystkie panie opalone, panowie wypoczęci, a dzieci wybrykane. 
Ze względu na trwające w naszym domu remonty, kręcącą się pod oknami ekipę pana Józka i gości, którzy nas odwiedzili, ciężko było się zrelaksować. Istny kocioł. O wyjeździe też nie było mowy, bo przez tydzień Władysław dopieszczał ściany na poddaszu. Pan płytkarz spisał się na medal i łazienka (gdyby nie ten pył) wygląda dokładnie tak jak zaplanowałam- wystarczy "tylko" pomalować ściany, wstawić mebel pod umywalkę i będzie pełnia szczęścia. Pan Józek i jego drużyna również nie próżnowali i dom wygląda teraz całkiem przyzwoicie. 
Przez ostatni tydzień udało mi się uszyć dwie torby. Brązową sakwę- listonoszkę uszyłam dla siebie i w tym miejscu chciałam przeprosić aksamit z poprzedniego posta, gdyż szyjąc tę torbę złamałam jedną igłę, a drugą skrzywiłam, męczyłam się okrutnie i używałam brzydkich wyrazów, których tutaj nie wypada przytaczać. Niemniej jednak efekt jest zadowalający.  

moja :-)

Druga jest prezentem imieninowym dla mojej siostry. Ot taka pomarańczowa wersja Big Bag'a. 

pomarańczowy Big Bag

A.

2 komentarze:

 1. Świetny blog Aniu! :)
  Mnóstwo tu dobrej energii - przeczytałam wszystkie wpisy i czekam na następne!
  Z tym szyciem też się super rozkręciłaś! Piękności!!!
  No i tych gór dookoła Ci szalenie zazdroszczę...
  Pozdrawiam z depresji! ;>
  --
  KC

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki Kasiu :-) Fajnie, że sie podoba.
  Pozdrawiam sedecznie

  OdpowiedzUsuń