piątek, 12 lipca 2013

fajnie ale....

No nie zawsze wszystko się udaje. Niestety czasami bywa tak, że pięknie coś sobie zaplanuję i wymierzę, a po uszyciu okazuje się, że jednak klopsik. Tak stało się i tym razem. Latem potrzebuję luźnej pakownej torby- takiej szmatki, a że moja wcześniejsza torba z wąsami została tak wyeksploatowana, że jest już dosłownie szmatką, to postanowiłam uszyć coś nowego. Kupiłam materiał dżinsopodobny, złotą farbę, sznurek i szyłam z przekonaniem, że wyjdzie fajnie, a wyszło.... fajnie ale do poprawki. Podoba mi się pomysł ze sznurkiem i złoty trójkąt ale niebieskie tło i kwadratowy spód już mniej. Tyle na dzisiaj. Przypominam o KONKURSIE i idę "walczyć" ze swoim zbuntowanym dwulatkiem (czy to się da przeżyć?).

Pozdrawiam
Ania

11 komentarzy:

 1. Da się. Byle do buntu trzylatka, czterolatka itd. I obawiam się, że dalej tak aż do buntu nastolatka, albo i do samego końca ;) A torba fajna, mi się podoba, niebieskie tło również. Pozdrawiam/ Mama czterolatki i prawie roczniaka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. mój dwuletni Janek ostatnio też daje mi odczuć swe istnienie bardziej niż zwykle ;p więc łączę się w walce z buntem dwulatka ;) torba moim zdaniem wyszła super. Fajne połączenie kolorów no i pomysł z tym złotem :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedy moja Dwulatka (dziś już Trzylatka) się buntowała nie wierzyłam, że można to przeżyć, i że to mija. Ale serio, mija;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uff. Ułożyło mi. Jasiem kierują teraz sprzeczności, np. cały czas potrzebuje mojej atencji, a z drugiej strony wszystko co do niego mówię spotyka się z odpowiedzią nie nie nie NIE NIEEEEEE....

   Usuń
 4. połączenie kolorystyczne świetne :)
  Jeśli chodzi o dzieci, to przecież mimo że wydaje się, że zaraz albo on albo ty wyjdziecie ze skóry, to przecież słodki uśmieszek malucha, białe ząbki, czy pulchniutkie stópki i maleńkie groszki na nich załatwią całą sprawę! Nie da się ich nie kochać i wszystko zostaje wybaczone :)

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. da się z dwulatkiem :)
  a torba mi się bardzo podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Podoba mi się połaczenie kolorystyczne w tej torebce i sznurek, który dodaje jej uroku:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Przeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeecudowny blog!!!
  Gratuluje i zazdroszczę ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ha ! Pogadamy jak Twój dwulatek będzie zbuntowanym nastolatkiem , zatęsknisz wtedy do tej chwili :P
  Świetna torba , podoba mi się to połączenie kolorów :)
  Pozdrawiam. Mama 16 i 24 -latka ;)

  OdpowiedzUsuń