piątek, 31 stycznia 2014

witajcie w naszej bajce...

Już od niedzieli przebieram nóżkami ze zniecierpliwienia, ponieważ chciałam pokazać Wam piękne zdjęcia zrobione przez mojego utalentowanego męża. Pretekstem do powstania poniższej sesji był kolejny Holmes, którego uszyłam w takich samych kolorach jak znaną Wam już dynię. Kiedy torebka była już gotowa i ustawiłam ją obok mojej dyni, wiedziałam że muszę pokazać Wam je razem, tym bardziej że Holmes nie był dla mnie (100 lat Asiu!).
Władysław jest profesjonalistą i perfekcjonistą cierpiącym na wieczny brak czasu, tym bardziej cieszę się z tych zdjęć. Jeśli tylko doba zostanie ustawowo przedłużona do 48 godzin, to Wlad dokończy swoją stronę internetową i będę mogła pochwalić się innymi zdjęciami jego autorstwa (a jest się czym chwalić). Inspiracją do powstania naszych zdjęć był zimowy plener ślubny (zdjęcia zrobiła moja koleżanka ze studiów  Magda ), a także subtelne i absolutnie prześliczne zdjęcia Uli (jestem przekonana, że naciskając przycisk migawki wypowiada jakieś zaklęcia). 
No dobrze.... Dosyć pisania, czas na zdjęcia....


A & W 


17 komentarzy:

 1. Piękne torby i piękne zdjęcia :)

  Pozdrawiam, El clavel

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdecydowanie to musiało być zaklęcie (inaczej zwane: talentem) :-)))) Przepiękne zdjęcia - ostatnie iście bajkowe, przepiękne torby, przepiękna modelka :-), całość full profesjonalna. Jestem pod ogromnym wrażeniem.

  OdpowiedzUsuń
 3. przepiękne zdjęcia! chyba naprawdę Niektórzy Fotografowie szepczą zaklęcia tuż przed mrugnięciem migawki :) bo tego, że Ty szepczesz zaklęcia maszynie to jestem niemal pewna - torby cudne :)
  pozdrawiam zimowo...

  OdpowiedzUsuń
 4. jaaaa, ta wielka jest fantastyczne
  chcę chcę chcę !

  OdpowiedzUsuń
 5. Torby świetne, a zdjęcia prześwietne! Zawsze chciałam, aby mój mąż zajmował się fotografią lub gotowaniem (bo wtedy nie musiałabym tego robić, a mogłabym dobrze zjeść:). Może jeszcze stolarką... ma jednak mniej romantyczną pracę. Ostatnie zdjęcie cudne i Twoje zdjęcie z pomarańczową pomadką i czapką baaardzo mi się podoba:).

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow! To mało powiedziane :) Jest ślicznie! I torby i krajobraz, i zdjęcia...i te idealne szwy ;D

  OdpowiedzUsuń
 7. O rany! Cudne torby i cudne zdjęcia! Brawo!

  OdpowiedzUsuń
 8. pięknie, wszystko super zagrało, brava dla Władka. Aniu aleś Ty piękna. Cieszę się, że mogłam zainspirować taką wspaniałą sesję.

  OdpowiedzUsuń
 9. jakie piękne foty! ostatnia moja ulubiona: biegająca z torbami :-)!

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękne! A najpiekniejsze chyba jw., "puszczona z torbami":)

  OdpowiedzUsuń
 11. no pięknie!!!
  doro

  OdpowiedzUsuń
 12. piękne torbiszony :) a ostatnie zdjęcie cudowne!!!

  OdpowiedzUsuń
 13. Piękne torebki, piękne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 14. Kapitalne zdjęcia i oczywiście torebki....;)

  OdpowiedzUsuń