niedziela, 9 lutego 2014

Witamina D

Lekarze w okresie zimowym zalecają wspomagać się witaminą D zwaną również witaminą słońca, takie słońce w kapsułce staram się regularnie aplikować Jaśkowi ale o sobie zapominam. Chyba mój organizm zaczął się w końcu jej domagać, bo w ostatnim czasie pod igłę wybieram wszystkie odcienie pomarańczu i kanarkowych żółcieni. Te kolory mają niezwykłą moc. 

Witamina D zawarta w torbie Wave korzystnie wpływa na poprawę samopoczucia, może powodować dekoncentracje u osób przebywających w jej otoczeniu. 


Witamina D3 zawarta w kanarkowym zestawie BigBag, korzystanie wpływa na koncentrację, przy odpowiednim aplikowaniu pozwala opanować stres związany z codziennym szukaniem "tych cholernych kluczy" i "tej głupiej karty". Zaleca się stosowanie trzech składników jednocześnie. 


Dzięki zastosowaniu kanarkowych pigmentów (serinus canaria pigmentum) może leczniczo wpływać na struny głosowe. 
Wyżej opisana witamina D powinna być stosowana jako suplement diety, jeśli jednak jej dawki okażą się niewystarczające, wówczas należy zapoznać się z poniższym utworem bądź skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą.  Pozdrawiam 
A.

Ps. Taka ze mnie ciapa, że zapomniałam podziękować Wam za wspaniały udział w licytacji torby dla WOŚP.  Ostateczna kwota wyniosła 155 zł,  a bigbag trafił do Pani Marzeny. Ślicznie dziękuję :-)

11 komentarzy:

 1. heheh śliczne te torby i bardzo energetyczne

  OdpowiedzUsuń
 2. he he :) Post jak z reklamy o charakterze globalnym ;) Czyli Twój BigBag to po prostu samo zdrowie ;DDD I to jeszcze jaki piękny! Nie mogę się napatrzeć na zdjęcia Twoich toreb. Zdradzisz jakiego sprzętu używasz? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :-)
   Do robienia zdjęć używam nikona d50 (czyli szału nie ma). Myślę, że sprzęt nie jest aż tak ważny jak światło, torby fotografuję na białym tle w jasnym pomieszczeniu. Ważny jest również program do obróbki zdjęć.
   Pozdrawiam :-)

   Usuń
 3. uwielbiam do Ciebie zaglądać - zawsze zobaczę tu coś pięknego :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Twoje torby są przepiękne! Trafiłam przez przypadek ,ale długi czas spędziłąm na przeglądaniu bloga ;) Jestem zachwycona!

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne torby! Od samych zdjęć można się naładować ww witaminą :)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Pięknie tu u Ciebie :) Zostaję na dłużej :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Opisy mówią same za siebie:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny blog :) Zapraszam do mnie, proszę o obserwowanie i komentarz :*
  http://syyylwia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń